KELTOVINY

Původně bylo sdružení KELTOVINY součástí nejmenované taneční a westernové skupiny. Po odchodu našeho hlavního vedoucího Martina Štully jsme se osamostatnili a v součastné době již přes rok fungujeme v Českých Budějovicích. V rámci desetiletého výročí jsme vydali vlastní pohlednice a výroční turistickou známku.

Jsme sdružení několika lidí majících stejný koníček. Ať už je to country a western, ochrana přírody, práce s dětmi, vystupování na kulturních akcích či tvorba časopisu Keltoviny. Dvou posledně jmenovaným aktivitám se věnujeme asi nejvíce. Pocházíme ovšem z celé České republiky, hlavně díky redaktorům časopisu.

Mezi naše úspěchy patří účast na mezinárodním tanečním country festivalu v roce 2005 ve westernovém městečku Šiklův Mlýn na Slovensku a v roce 2011 jsme vystupovali na Slovensko-českém plesu v Bruselu v Belgii. V letošním roce to bylo spolupořádání hudebního festivalu Folkový lok na Ohradě v Hluboké nad Vltavou, vystoupení na Země Živitelka nebo na Letních slavnostech Rádia Blaník


V rámci úzké spolupráci s několika amatérskými umělci Vám můžeme nabídnout řadu různorodých vystoupení hlavně z westernového prostředí. Řada vystoupení má i verzi pro obecnější publikum, kde je použito modernější hudby.

Rádi Vám také pomůžeme s přípravou a organizací Vašich kulturních akcí, ať už plesů, bálů či zábavných dnů pro děti, mládež i dospělé…

Hlavní osobou sdružení je MARTIN ŠTULLA nebo také Rychlý Kelt - pistolník, tanečník, tramp, pořadatel, organizátor, redaktor… Vystupuje s vlastní Pistolnickou show a s práskáním bičem. Založil a tancoval v TCS Cumballe a Dancing Clubu Kolín (později Desperado). Také krátce působil v Osm a půl Opice Strakonice. Pomáhal pořádat řadu bitev skupin historického šermu v Kolíně, Bambiriádu a další akce. Spoluorganizuje akce v Jihočeském pohádkovém království. Přispívá do novin a píše články do časopisu Svět westernu.

Více informací naleznete na www.keltoviny.cz

cecetka interier Floristic academy Amaryl Bodybri Ahoj rodino reklama Ellex Salon Eminence