Prosíme
 o pomoc

Prosíme
 o pomoc při hledání
bišonka Beníčka
Od 16. dubna usilovně hledáme našeho mazlíčka, 3letého bišonka Beníčka. Ztratil se v době, kdy jsem byla na operaci, tak si asi dovedete představit, jak mi po návratu domů bylo. Přestože hned druhý den byly vyvěšeny letáčky po okolí i na sociální síti Facebook a po týdnu jsme dostali kontakt na organizaci Psí detektiv, stále pátráme marně.
Beník se ztratil z uzavřené zahrady v Rudolfově na Americe. Plot byl v pořádku, ale když děti přišly z práce, byl odtažený a chyběl drát, kterým byl plot připevněn ke sloupku, což předtím nebylo. Beník neměl tendence utíkat. Když už se stalo, že někdo špatně zavřel branku, došel se vyvenčit a za chvíli byl zpět, klidně si i zaštěkal:
„Už jsem doma, pusťte mě dovnitř!“ Pokud se někde ve vašem okolí začal v daném období objevovat dospělý drobnější bišonek, pokud jste se k němu dostali právě vy, moc prosím, ozvěte se mi. Finanční odměna vás nemine.
Někdo by si mohl říci, že je to „jen zvíře“, ale po třech letech se stal členem naší domácnosti a velice nám chybí. Stále doufám, že se s ním opět pomazlím, že existují poctiví a slušní lidé s dobrým srdcem.

Děkuji za jakoukoli informaci. Děkuji p. Turková, Mob.: 605 415 490

cecetka interier Floristic academy Amaryl Bodybri Ahoj rodino reklama Ellex Salon Eminence