ZBRUSU NOVÁ DISPOZICE
PANELOVÉHO BYTU

Oslovila nás mladá, sportovně založená rodina s požadavkem celkové rekonstrukce bytu (nové rozvody elektro, štukování a malování stěn, nové podlahy apod.). Jednalo se o klasický panelový byt, v jehož původním řešení nevyhovovala zejména malá koupelna. Hlavním přáním zákazníka tedy bylo nalézt takové řešení, které by umožnilo vybudovat druhou koupelnu se sprchovým koutem, aby odlehčila provozu v bytě zejména po ránu. Prvotní představou rodiny bylo umístění této koupelny v zadní části bytu, namísto wc a chodby se skříněmi, ale tím by přišli o jediný úložný prostor v bytě. Podívejme se, jak vše nakonec dopadlo...

Číst více...

Nedostatek prostoru
 kuchyni?

Stále bojujete s nedostatkem prostoru
v kuchyni, který byl navržen v min. století a tak nějak se již nehodí do dnešní doby?

A věděli jste, že stačí jen drobná stavební úprava, vhodné uspo-řádání prostoru a vy získáte zcela novou kuchyň nevídaných rozměrů? Ergonomické rozložení nábytku vám nabídne větší volnost pohybu a vaše kuchařské srdíčko poskočí radostí.

Číst více...

Protože víte, co je důležité

Úklid je pro nás čistota, pořádek, precizně odvedená práce a osobní přístup k

Jednorázové úklidy – úklidy po malířích, úklidy po nájemnících, kteří se právě odstěhovali, úklidy po rekonstrukcích nebo v novostavbě před nastěhováním, úklidy před vánocemi nebo velké jarní úklidy, mytí oken a žaluzií, úklidy víkendových chalup - a stejně tak pravidelné úklidy, to je základ naší práce.

Číst více...

VANA NEBO
SPRCHOVÝ KOUT ?

V současné době se často setkáváme se změnami požadavků, týkajících se bydlení. Nároky se mění, komfort se zvyšuje. 
I téma správné volby vybavení koupelen patří mezi další oříšky, které řeší každá rodina. Lidé opouštějí relaxování v zapěněných vanách a dávají přednost rychlému a osvěžujícímu sprchování. Každá možnost má své pro i proti. Záleží jen na Vás, jakou z níže zmíněných výhod budete brát za rozhodující.

Číst více...

Už pečete?

Pochutnejte si na cukroví z nové kuchyně.
Nikdo z nás si nedokáže představit vánoce bez cukroví, smažené ryby, bramboro-
vého salátu a jiných pochutin. S recepty po babičce a potřebnými ingrediencemi teď stojíte ve vaší panelákové kuchyni, kde jako každý rok znovu bojujete s prostorem, který byl navržen v minulém století a tak nějak se již nehodí do dnešní doby. A věděli jste, že stačí jen drobná stavební úprava, vhodné uspořádání prostoru a vy získáte zcela novou kuchyň nevídaných rozměrů? Ergonomické rozložení nábytku vám nabídne větší volnost pohybu a vaše kuchařské srdíčko poskočí radostí.

Máte nedostatek místa ve vaší kuchyni a nevíte si rady? Obraťte se na zkušeného odborníka. Naše firma se specializuje na rekonstrukce panelových bytů už řadu let a každý den pomáháme klientům řešit problémy spojené s malým prostorem v jejich obydlích. Naši vyškolení profesionálové s letitou praxí vám poradí nejen jak a kterých chyb se vyvarovat, 
ale mohou pro vás navrhnout i vhodné rozložení vaší kuchyně ušité na míru vašim potřebám.

Číst více...

Budiž světlo do Vašeho bytu

Jedním z nejpozoruhodnějších designových trendů v interiérech a populárním stavebním materiálem se v poslední době staly skleněné tvárnice - v Čechách též zažitý název „luxfery“. Designéři a architekti s nimi rádi pracují hned z několika důvodů. Skleněné tvárnice jsou vyrobené z recyklovaného skla a mohou být zdobeny kreativními motivy. Tyto ekologicky šetrné výrobky pro moderní interiéry, jsou zároveň dekorativním doplňkem. Vyrábějí se v různých velikostech, tvarech, barvách a vzorech, aby svým designem dokonale zapadly do Vašeho domova 
a přinesly více světla do tmavých zákoutí Vašeho obydlí. Komerční architekti je využívají v kancelářích, například jako dělící příčky. Bytoví návrháři preferují použití v koupelnách a kuchyních, ale fantazii při využití ve vašem bytě se meze nekladou.

Číst více...
cecetka interier Floristic academy Amaryl Bodybri Ahoj rodino reklama Ellex Salon Eminence