Současný systém parkování v centru Budějovic:

Nad současným stavem parkování v centru můžou cítit uspokojení snad jen na radnici. Naopak pro budějovické občany, nebo zákazníky a majitele obchodů a firem v centru města jde o nejhorší systém, jaký tu kdy byl.

Číst více...

Ravo CB s.r.o.

Ravo CB s.r.o. je rodinná firma, která je na trhu od roku 1991. 
V té době byl jediným sortimentem prodej a servis šicích strojů 
značky Brother.
Naším prvním působištěm byl malý krámek v Piaristické ulici, kousek od náměstí. Pro větší spokojenost našich zákazníků jsme prodejnu přemístili do větších prostor na Rudolfovské ulici. V současné době nás najdete na adrese Jeronýmova 28/31. Sortiment jsme začali postupně rozšiřovat a to o mopedy 
a servis mopedů BABETTA. Dále pak na náhradní díly na tyto mopedy. Protože byla velká poptávka a zájem našich zákazníků o modernější městské a příměst-
ské dopravní prostředky SKÚTRY, stal se 
 tento fenomén dalším nabízeným zbožím.

Číst více...

Podzim a vaše vozidlo

Už se vám stalo, že vás v zimě zradil váš vůz? A platil u toho Murphyho zákon, že se tak stalo v nejméně vhodném okamžiku? Tak letos se vám to možná nestane. Přichází totiž podzim a ten je podle odborníků ta nejlepší doba zajet do servisu na nenáročnou a také ne zas tak drahou předzimní prohlídku.

Takzvaná předzimní kondiční prohlídka by měla 
ve voze zkontrolovat kapaliny, sbíhavost kol, seřízení světel i filtry a další základní věci. Záleží na servisu a domluvě, ale dá se pořídit řádově ve stokorunách.

Číst více...

ÚAMK radí

ÚAMK radí, jak odhalit přetáčení kilometrů 
(manipulaci se stavem kilometrů)

Evropská komise odhaduje, že u pěti až dvanácti procent ojetých aut prodaných v EU dochází ke stočení kilometrů a podvodu na spotřebiteli. Pokud se například u necelé dva roky staré Kia Sorento přetočí stav kilometrů ze zhruba 65 000 na 35 000 km, zaplatí kupující za tento vůz přibližně o 110 000 Kč více. 
„V Rakousku se škody vzniklé stáčením kilometrů pohybují ve výši až kolem 300 miliónů eur ročně“, odhaduje Bernhard Wiesinger, zástupce z ÖAMTC. Možnosti prokázat při koupi ojetého vozidla stočení kilometrů jsou bohužel omezené. 
Přesto existuje pár tipů, které toto riziko alespoň sníží:
• V kupní smlouvě si nechat prodejcem písemně garantovat stav tachometru – slovy „Počet ujetých kilometrů“.
• Ke kontrole stavu kilometrů může pomoci i podrobně a kompletně vyplněná elektronická servisní knížka.
• Pozor dát i na vnější znaky opotřebení vozidla, jako např. prosezená sedadla, ohmataný volant a řadicí páka 
 nebo až na lak odřené kliky u dveří – vše by mělo odpovídat uvedenému stáří auta.
• Podívat se i pod kapotu. Pokud objevíte informaci „příští výměna oleje ve 120 000 km“ a tachometr ukazuje 
 75 000 km, něco nehraje.
• Kdo si chce být zcela jistý, měl by se podrobit kontrole v autoklubu nebo v autorizovaném servisu, 
který kupovaný vůz podrobně přezkoumá.

Číst více...

Naši zákazníci chtějí jen to nejlepší- LUBOMÍ

Když vstoupíte do autosalonu firmy MACH MOTORS, upoutá vás svým luxusním prostředím a nevtíravou elegancí. Výkony motorů pod luxusními kapotami vás nenechají chladnými. V dnešní době již není problém
si takový vůz pořídit. Pokud jste se rozhodli splnit si svůj sen, či udělat radost, neodejdete odsud po svých. Sám Lubomír Mach je velkým fanouškem vozů BMW. Mimo něj je vám k dispozici profesionálně
vyškolený tým prodejců, který vám ochotně se vším poradí.

Po téměř dvacetiletém působení na českém trhu jste se rozhodl pro několik výrazných změn. Nejprve stěhování do nového showroomu a nově změna zavedeného názvu Autoimport Mach na MACH MOTORS. Chystáte nějaké další novinky?
V letech 2003 – 2012 jsme působili v pronajatých prostorách. Firma se postupně rozvíjela a bylo jasné, že tyto prostory jsou malé a ne příliš reprezentativní. Začali jsme hledat zajímavé místo pro stavbu nového autosalonu
a pracovat na přípravě projektu. Výsledek můžete posoudit sami.

Od 1. dubna 2014 jsme se stali autorizovaným dealerem značky Volvo. Tato skutečnost přinesla i několik změn
a mezi nimi i změnu zavedeného názvu Autoimport Mach na Mach Motors. Proč ke změně došlo? Naše činnost již nespočívá čistě v dovozu automobilů. Proto jsme s příchodem značky Volvo změnili název na Mach Motors.

Číst více...

Změny v řízení motorových vozidel

Změny v řízení motorových vozidel vyvolané změnou zákona o silničním provozu

Od soboty 19. ledna je v platnosti novela zákona o provozu na pozemních komunikacích. Nejzásadnější změny se týkají řízení jednostopých vozidel, to znamená motorek. Až dosud mohli držitelé řidičského oprávnění pro osobní automobil řídit pouze mopedy, případně malý motocykl s objemem válců do 50 cm3(konstrukční rychlost 45 km/h-1). Nyní mohou osedlat i skútr o objemu 125 cm3 (výkon 11 kW a s poměrem výkon/hmotnost 0,1 kW/kg). Tato možnost však platí výhradně na uzemí České republiky a nebude proto zaznamenána do řidičského průkazu. Přesednutí na skútr však není zcela bez omezení – pro skupinu B řidičského oprávnění (zjednodušeně pro osobní automobil) musí být skútr vybaven automatickou převodovkou.

Číst více...
cecetka interier Floristic academy Amaryl Bodybri Ahoj rodino reklama Ellex Salon Eminence