Dárce krve?

Měl bych u VZP nějaké speciální výhody jako dárce krve? A dá se při výpočtu pojistného na zdravotní pojištění uplatnit obdobně jako u daní částka odpočtu za dárcovství krve?

VZP nabízí již řadu let svým klientům, kteří jsou dárci krve, plazmy nebo kostní dřeně, dokonce dva druhy výhod čistě jen pro ně. Samozřejmě máte možnost využít i další finanční příspěvky z fondu prevence, které v rámci věkové skupiny "Dospělí" poskytujeme např. na pohybové aktivity, snižování nadváhy a obezity, odvykání kouření, onkologickou prevenci, očkování aj.

Číst více...

Drogy

Jedno z témat, které v dnešní době slýcháme čím dál častěji. Určitě každý z nás má s touto problematikou nějakou zkušenost, ať už pozitivní nebo negativní. Říkáte si pozitivní? Ano, myslím, že většina začátků s drogou je pozitivní a právě díky ní vzniká závislost. Závislost na něčem, co lehce vyřeší naše problémy, co zajistí naší sebedůvěru a alespoň na pár hodin nás zbaví úzkostí, trápení a udělá nás šťastnější.

Číst více...

Objevte chuť rostlin
pro lepší život

Společnost LUNTER je rodinná firma, která je na trhu více jak 25 let. Zabýváme se výrobou rostlinných produktů jako je TOFU, rostlinné pomazánky a hotová jídla. V této kategorii patříme k největším výrobcům ve střední Evropě.

Na konci roku 2015 jsme otevřeli v České republice svou první značkovou provozovnu. Tato provozovna se nachází v Českých Budějovicích v ulici Fráni Šrámka 31 a nese název „Lunter Shop & Bistro“.
Záleží nám na tom, co jíte a proto v našem bistru nabízíme výrobky, které jsou bez masa, zdravé, a přitom bez kompromisu v chuti. Obaly ve kterých si naše výrobky odnesete jsou 100% recyklovatelné a nezatěžují životní prostředí.
Můžete si zde zakoupit výrobky, které patří do našeho portfolia. Zároveň můžete ochutnat jídla z denní nabídky mezi které patří: ovesné, rýžové či pohankové kaše, chia pudingy, wrapy, sendviče, bagety, dezerty či skvělé bezlepkové dortíky a v neposlední řadě máme velký výběr salátů.

Číst více...

Thajské masáže Orchidea

Originální thajské masáže jsou tím pravým a ideálním prostředkem, jak nechat odpočinout své tělo a zároveň mu dopřát tolik potřebné léčebné terapie (zejména léčba svalových potíží). Thajské masáže jsou vynikající léčebnou metodou, která má velmi pozitivní vliv na celý organismus člověka. Thajská masáž přináší nabuzení energie, osvěžení a celkovou tělesnou stimulaci.

Číst více...

Tantrické masáže

Mystické umění zvané TANTRA má mnoho funkcí, ale všechny mají jedno společné. Ti, co tantru již poznali, tak říkají, že zažili něco jedinečného. Proto se nachvíli do tajů tantry ponoříme i my.
Velice mě tento druh masáže zajímal, tak jsem se vydala na doporučení do salonu - TVAMEDITACE, Dr. Stejskala v Českých Budějovicích. Hned mezi dveřmi mě přivítala slečna, která jak jsem později zjistila je velice šikovná a rozumí tomu, co dělá. Asi hodinu jsme si povídaly o tomto druhu masáží, o všem s tím spojeném. Jak masáže probíhají, na co si dát pozor, co je správné, aby se zákazníci cítila co nejlépe. Když jsem se dozvěděla, co to vlastně ta TANTRA je, tak jsem ji šla vyzkoušet. Určitě nebudu lhát, když vám řeknu, že nic lepšího jsem nezažila. Na masáže chodím často, ale tento druh doporučuji všem lidem, kteří se rádi nechají hýčkat, a na chvilku chtějí vypustit, odprostit se od všeho kolem nás. Krásné prostředí, profesionální přístup a proto jsem požádala slečnu masérku, zda by mi mohla zodpovědět pár otázek, které by čtenáře určitě zajímaly.

Číst více...

Ortoservis

Rok už zase skoro celý uplynul a možná se ani nechce příliš přemýšlet o tom, že jsme zase o jeden věk starší. Možná to vidíme více na svých blízkých než sami na sobě 
a víme, že to patří k životu, rozhodně však nejsme připraveni, se vzdát své samostatnosti a radosti ze života tak snadno. Často nám k tomu mohou pomoci i jednoduché zdravotnické prostředky, jejichž použití nemusí vždy znamenat ztrátu stylu.
Vyrazit na procházku, nebo třeba na nákup, lze s pomocí čtyřkolového chodítka. Chodítko má brzdy, kterými lze přibrzďovat při chůzi z kopce, nebo je zcela zabrzdit 
a usednout na sedátko. Madla chodítka Vám pak umožní vstát. Vaše osobní drobnosti, nebo třeba nákup na víkend uložíte do tašky, která je součástí chodítka. Chodítko může být také vhodnou variantou pracovní stoličky s možností pohybu po bytě. Firma Ortoservis má v nabídce několik modelů čtyřkolových chodítek a všechny jsou plně hrazeny zdravotními pojišťovnami. 
Jak si vyřídit poukaz Vám poradí v prodejně, kde si můžete chodítka také vyzkoušet.

Číst více...
cecetka interier Floristic academy Amaryl Bodybri Ahoj rodino reklama Ellex Salon Eminence