Pozorní a na hodinu připravení žáci

Pozorní a na hodinu připravení žáci, skvělíkolegové a zvýšení platu, to vše udělalo radost učitelům za poslední rok.
Neustálá kritika úrovně našeho školství, dlouhé a vyčerpávající debaty o zvýšení platů a v neposlední řadě stále se zvyšující administrativní zátěž učitelů a učitelek, o tom se v naší společnosti dlouho diskutuje. Co si o tom všem myslí učitelé? Jak sami sebe vidí, jak se hodnotí, co je motivuje, nebo naopak, co jim ztěžuje práci? Jejich názory zjišťovala v rámci bleskového dotazníkového šetření nezisková organizace EDUkační LABoratoř (EDULAB) u příležitosti Dne učitelů. Zapojilo se do něj 1740 učitelů a učitelek základních a středních škol z celé České republiky.

Číst více...

The Wellington Centre

Vstupem do Nového roku 2016 jsme tentokrát zahájili další přestupný rok a tudíž si do letošního kalendářního roku přidáváme jeden extra den. Co s ním uděláme a jak ho využijeme je jen na nás.
My jsme letošní rok využili na rozšíření našich dosavadních služeb, které do dnešního dne zahrnovaly jazykové kurzy, konverzaci s rodilým mluvčím, překlady a tlumočení, přípravu na maturitní a přijímací zkoušky a poznávací a studijní pobyty ve Velké Británii.

Číst více...

Propojení teorie s praxí žáky baví

Před 25 lety vstoupila Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9 na trh vzdělávání. V dnešních dnech si připomínáme její historii, vývoj i současnost. Škola má regionální působnost a po celých 25 let prochází postupnými etapami modernizace a zkvalitňování studijního prostředí. Významně k tomu pomáhají navíc získané finanční prostředky z ESF. Škola tak patří k těm nejmoderněji vybaveným středním školám v regionu. Technické vybavení pomáhá zajišťovat vysokou kvalitu vzdělávání a přibližuje jej požadavkům trhu práce, podporuje všestranný rozvoj žáků včetně podnikatelských dovedností.

Škola se může pochlubit nejen nejmoderněji vybavenými počítačovými učebnami a ostatními odbornými učebnami, pro zkvalitnění výuky byly na škole navíc vybudovány i dvě odborné učebny pro výuku předmětu Fiktivní firma – Fiktivní obchodní firma a Fiktivní cestovní kancelář.

Číst více...

Stojíte letos před rozhodnutím kam se sebou?

Nelekejte se. Myslím, kam se sebou dál na střední školu. Taky máte problém, že vůbec netušíte, co v životě chcete dělat, stejně jako spoustu vašich vrstevníků? Z mého pohledu, čili z mé zkušenosti, je to vlastně celkem jedno, protože později se vám to poskládá, a pokud si to budete z hlouby srdce přát, budete přesně tam, kde jste si vysnili být.

Měla jsem sen, čím bych jednou chtěla být. Když jsem se před téměř 30ti lety měla na základní škole rozhodnout kterou cestou jít, měla jsem přesnou představu o tom, co chci jednou dělat. Bohužel, jako je to ve spoustě případů, rodičů představa byla odlišná.

Číst více...

Dětské centrum Mláďátka

Dětské centrum Mláďátka pro děti „od jeslí až do školy“
„Rodič zde nechává dítě s pocitem bezpečí a kvalitní péče“

Úvodem bych chtěla poznamenat, že naše centrum, jesle a školka, je pro nás posláním. Pracujeme s láskou, 
a ke svěřeným dětem přistupujeme velmi zodpovědně s největší možnou péčí. Rodiče nám své děti předávají 
z bezpečí domova, a my je u nás s láskou vítáme a lásku a štěstí jim předáváme. Dětské centrum Mláďátka je určeno pro děti od 6 měsíců do 7 let věku.

Číst více...

Taneční skupina NG Dance Crew

Taneční skupina NG Dance Crew pořádá zápis na novou sezónu 2014/2015.
Přidej se i ty k Největší Street Dance skupině na Jihu Čech 
a zažij víc. Přihlásit se můžou děti od 5 let, mládež i dospělí 
od začátečníků až po velmi pokročilé. Stačí nás kontaktovat!

Znáte již tuto skupinu?
NG Dance Crew vznikla z původní taneční skupiny Break Beat a to v roce 2011 v Českých Budějovicích, pod vedením Danči Kupčákové.Tato skupina se věnuje především streetovým technikám (moderního pouličního tancování), kdy hlavní náplní je choreografické zpracování, ale také freestyle ve všech daných stylech. Členové týmu mají možnost se vzdělávat nejen od svých pravidelných lektorů, ale také na jednorázových workshopech, kdy pozvaní lektoři vždy patří mezi špičku ve svém oboru, ať už v Čechách, tak i v zahraničí. Skupinu se snaží neustále posouvat tanečně dál a pro to jsou workshopy vždy cenově zvýhodněné pro jejich tanečníky.

Číst více...
cecetka interier Floristic academy Amaryl Bodybri Ahoj rodino reklama Ellex Salon Eminence